Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Mats Fagerlund

Sök kontaktuppgifter till Mats Fagerlund på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Mats Fagerlund

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredningar som Mats Fagerlund medverkat i ( 6 st. ):

3:12-utredningen (Fi 1999:12) [ Avslutad 2002 ] [ Expert ]
3:12-utredningen (Fi 1999:12)
Departement : Finansdepartementet
Status : Avslutad 2002
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 1999-09-09
Direktiv för utredningen, se dir. 1999:72
Uppdraget är därmed slutfört.
Utredningen har avgett :
SOU 2002:52 Beskattning av småföretagare
Medverkande :
Särskild utredare : Stig von Bahr, fr.o.m. 1999-12-13 t.o.m. 2000-04-09
Särskild utredare : Per Anders Lindgren, fr.o.m. 2000-08-16 t.o.m. 2002-06-18
Sakkunnig : Anders Kristoffersson, fr.o.m. 2001-01-13 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Ingrid Backlund, fr.o.m. 2000-10-16 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Per-Olof Edin, fr.o.m. 2000-01-13 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Mats Fagerlund, fr.o.m. 2000-01-13 t.o.m. 2001-10-28
Expert : Lars Falkenlind, fr.o.m. 2002-05-01 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Gunnar Forsling, fr.o.m. 2000-01-19 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Maria Hillberg, fr.o.m. 2000-01-13 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Gunnar Johansson, fr.o.m. 2001-03-27 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Per Juth, fr.o.m. 2001-01-25 t.o.m. 2002-01-20
Expert : Hans Peter Larsson, fr.o.m. 2000-01-13 t.o.m. 2001-01-24
Expert : Thomas Lindberg, fr.o.m. 2000-01-13 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Ewa Lindbäck, fr.o.m. 2000-01-13 t.o.m. 2001-03-15
Expert : Richard Löfqvist, fr.o.m. 2001-10-16 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Åsa Mattsson, fr.o.m. 2001-10-29 t.o.m. 2002-04-30
Expert : Claes Norberg, fr.o.m. 2000-01-13 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Christina Rosén, fr.o.m. 2000-01-13 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Urban Rydin, fr.o.m. 2000-11-21 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Christer Silfverberg, fr.o.m. 2001-06-11 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Olle Stenman, fr.o.m. 2000-03-27 t.o.m. 2001-03-25
Expert : Jan Södersten, fr.o.m. 2000-01-19 t.o.m. 2002-06-18
Expert : Stig Vikström, fr.o.m. 2000-01-13 t.o.m. 2000-11-20
Sekreterare : Cecilia Landelius, fr.o.m. 2000-02-01 t.o.m. 2002-07-14
Sekreterare : Nedim Salcic, fr.o.m. 2002-03-04 t.o.m. 2002-05-31
Sekreterare : Aud Sjökvist, fr.o.m. 2000-01-01 t.o.m. 2002-06-30
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Betänkande av utredningen ( SOU ) :

Omslaget till betänkandet
SOU 2002:52 Beskattning av småföretagare [ pdf |Paragraftecken|Ikon för riksdagen ]
Utredningen (Fi 1997:09) om översyn av reglerna för beskattning av fåmansföretag och delägare m.fl. i sådana företag (Stoppregelutredningen) [ Avslutad 1998 ] [ Expert ]
Utredningen (Fi 1997:09) om översyn av reglerna för beskattning av fåmansföretag och delägare m.fl. i sådana företag (Stoppregelutredningen)
Departement : Finansdepartementet
Status : Avslutad 1998
Direktiv för se dir. 1997:70.
Utredningen har avgett :
SOU 1998:116 Stoppreglerna Uppdraget är därmed slutfört.
Medverkande :
Stig von, fr.o.m. 1997-05-01
Expert : Ellen Bramness, fr.o.m. 1997-06-25 t.o.m. 1997-12-31
Expert : Mats Fagerlund, fr.o.m. 1998-01-12
Expert : Olle Halldorf, fr.o.m. 1997-06-25
Expert : Gunnar Johansson, fr.o.m. 1997-06-25
Expert : Fredrik Lundqvist, fr.o.m. 1997-06-25
Expert : Ingrid Melbi, fr.o.m. 1997-06-25
Expert : Claes Norberg, fr.o.m. 1997-06-25
Expert : Håkan Söderberg, fr.o.m. 1997-06-25
Expert : Mathias Ternell, fr.o.m. 1997-06-25 t.o.m. 1997-12-31
Sekreterare : Siiri Vaks, fr.o.m. 1997-06-23 t.o.m. 1998-11-08
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Betänkande av utredningen ( SOU ) :

Omslaget till betänkandet
SOU 1998:116 Stoppreglerna [ pdf |Paragraftecken ]
Utredningen (S 1997:11) om arbetsgivarens ansvar vid rehabilitering och försäkring mot kostnader för sjuklön, AGRA-utredningen [ Avslutad 1998 ] [ Sakkunnig ]
Utredningen (S 1997:11) om arbetsgivarens ansvar vid rehabilitering och försäkring mot kostnader för sjuklön, AGRA-utredningen
Departement : Socialdepartementet
Status : Avslutad 1998
Direktiv för se dir. 1997:90.
Utredningen har avgett :
SOU 1997:142 Högkostnadsskydd mot sjuk- lönekostnader. Utredningen har avgett
SOU 1998:104 Arbetsgivarens rehabiliterings- ansvar Uppdraget är därmed slutfört.
Medverkande :
Lars Grönwall, direktör, fr.o.m. 1998-02-12
Ingvar Söderström, kanslichef, fr.o.m. 1997-06-26 t.o.m. 1998-02-04
Sakkunnig : Dina Brdarski, departementssekreterare, fr.o.m. 1997-08-15
Sakkunnig : Alf Eckerhall, jur.kand., fr.o.m. 1997-08-15
Sakkunnig : Anna-Stina Elfving, ombudsman, fr.o.m. 1997-08-15 t.o.m. 1998-04-14
Sakkunnig : Anders Englund, avdelningschef, fr.o.m. 1997-08-15
Sakkunnig : Mats Fagerlund, departementssekreterare, fr.o.m. 1998-01-23
Sakkunnig : Hans Granqvist, förhandlingssekreterare, fr.o.m. 1997-08-15
Sakkunnig : Karin Hovlin, departementssekreterare, fr.o.m. 1997-08-15 t.o.m. 1998-02-22
Sakkunnig : Anders Jeppson, departementssekreterare, fr.o.m. 1997-08-15
Sakkunnig : Jens Karlsson, jur.kand., fr.o.m. 1997-08-15
Sakkunnig : Rolf Lindberg, direktör, fr.o.m. 1997-08-15
Sakkunnig : Anita Linder, kammarrättsassessor, fr.o.m. 1997-08-15 t.o.m. 1998-02-20
Sakkunnig : Carina Nilsson, utredare, fr.o.m. 1997-08-15
Sakkunnig : Ove Nilsson, hovrättsassessor, fr.o.m. 1998-03-16
Sakkunnig : Eva-Maria Magnusson, enhetschef, fr.o.m. 1997-08-15
Sakkunnig : Lars-Åke Sandqvist, ombudsman, fr.o.m. 1998-04-15
Sakkunnig : Margareeta Sjöberg, förhandlingsdirektör, fr.o.m. 1997-08-15
Sakkunnig : Marie-Louise Strömgren, ombudsman, fr.o.m. 1997-08-15
Sakkunnig : Jan Svensson, förhandlare, fr.o.m. 1997-08-15
Expert : Lisbeth Schagerlöv, controller, fr.o.m. 1997-08-15
Expert : Lars Wext, E direktör, fr.o.m. 1997-08-15
Sekreterare : Gun-Britt Holmberg, förhandlingsdirektör, fr.o.m. 1997-08-04 t.o.m. 1998-08-17
Sekreterare : Carin Hultin, planeringssekreterare, fr.o.m. 1997-08-25 t.o.m. 1998-08-17
Sekreterare : Maria Norberg, försäkringsjurist, fr.o.m. 1998-03-16 t.o.m. 1998-04-30
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Betänkanden av utredningen ( 2 st. SOU ) :

Omslaget till betänkandet
SOU 1997:142 Högkostnadsskydd mot sjuklönekostnader [ pdf |Paragraftecken ]
Omslaget till betänkandet
SOU 1998:104 Arbetsgivarens rehabiliteringsansvar [ pdf |Paragraftecken|Ikon för riksdagen ]
Förenklingsutredningen (Fi 1996:14) [ Avslutad 2002 ] [ Expert ]
Förenklingsutredningen (Fi 1996:14)
Departement : Finansdepartementet
Status : Avslutad 2002
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 1996-10-31
Direktiv för utredningen, se dir. 1996:78 och dir. 1998:4.
Uppdraget är därmed slutfört.
Utredningen har avgett :
SOU 1997:178 Enskilda näringsidkare - översyn av skattereglerna
SOU 1999:28 Kontantmetod för småföretagare
SOU 2002:35 Ny handelsbolagsbeskattning
Medverkande :
Särskild utredare : Claes Ljungh, statssekreterare, fr.o.m. 1996-11-01 t.o.m. 2002-04-26
Sakkunnig : Stig von Bahr, regeringsråd, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 2000-04-09
Expert : Christer Alexandersson, kammarrättsassessor, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 1997-06-30
Expert : Roland Armholt, skattechef, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 2000-04-09
Expert : Peter Berg, leg. redovisningskonsult, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 2001-11-15
Expert : Eva Carlsson, departementssekreterare, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Martina Elfgren Lilja, fr.o.m. 2001-06-18 t.o.m. 2001-11-19
Expert : Lars Emanuelsson Korsell, kammarrättsassessor, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 2000-04-15
Expert : Mats Fagerlund, fr.o.m. 1998-03-01 t.o.m. 2000-11-30
Expert : Lars Falkenlind, fr.o.m. 2001-11-19 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Reymond Grankvist, fr.o.m. 1999-03-01 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Sune Jansson, skattedirektör, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Gunnar Johansson, direktör, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 2000-03-26
Expert : Marie Jönsson, fr.o.m. 1998-03-01 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Anders Kristoffersson, departementsråd, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Lena Lagercrantz, fr.o.m. 1998-09-09 t.o.m. 2000-03-26
Expert : Hans Peter Larsson, jur.kand., fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Birgitta Lindén, verkst. direktör, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Fredrik Lundqvist, fr.o.m. 1997-04-01 t.o.m. 2000-08-15
Expert : Rickard Löfqvist, fr.o.m. 2001-02-15 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Jan Ossmark, förbundsjurist, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 1999-02-28
Expert : Stefan Pärlhem, departementssekreterare, fr.o.m. 1997-06-01 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Christina Rosén, fr.o.m. 2000-03-27 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Urban Rydin, fr.o.m. 2000-04-10 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Anita Saldén, kammarrättsassessor, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 1998-02-28
Expert : Hovick Shahnazarian, departementssekreterare, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 1997-03-31
Expert : Olle Stenman, fr.o.m. 2000-07-16 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Christine Stålhammar, auktoriserad revisor, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 1997-04-01
Expert : Mathias Ternell, departementssekreterare, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 1998-02-28
Expert : Madelaine Tunudd, fr.o.m. 1998-03-01 t.o.m. 1998-09-08
Expert : Sören Wallin, kanslichef, fr.o.m. 1997-01-21 t.o.m. 2002-04-26
Expert : Ulla Werkell, fr.o.m. 1999-03-01 t.o.m. 2002-04-26
Sekreterare : Magnus Elfström, fr.o.m. 1999-02-15 t.o.m. 2001-08-22
Sekreterare : Raymond Grankvist, kammarrättsassessor, fr.o.m. 1997-04-01 t.o.m. 1999-02-28
Sekreterare : Cecilia Silfverhjelm, fr.o.m. 2000-01-15 t.o.m. 2002-04-21
Sekreterare : Madelaine Tunudd, kammarrättsassessor, fr.o.m. 1997-01-01 t.o.m. 1997-12-31
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Förmånsrättskommittén (Ju 1996:02) [ Avslutad 2001 ] [ Expert ]
Förmånsrättskommittén (Ju 1996:02)
Departement : Justitiedepartementet
Status : Avslutad 2001
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 1995-12-21
Direktiv för kommittén, se dir. 1995:163. 1997:26, dir. 1997:82 och dir. 1999:17
Uppdraget är därmed slutfört.
Utredningen har avgett :
SOU 1999:1 Nya förmånsrättsregler
SOU 2001:80 Gäldenärens avtal vid insolvensförfaranden
Medverkande :
Ordförande : Torgny Håstad, justitieråd, fr.o.m. 1996-04-01 t.o.m. 2001-10-31
Ledamot : Rune Berglund, led. av riksdagen, fr.o.m. 1996-06-14 t.o.m. 1999-03-16
Ledamot : Laila Bäck, led. av riksdagen, fr.o.m. 1996-06-14 t.o.m. 1999-03-16
Ledamot : Margareta Börjesson, kammarrättsråd, fr.o.m. 1996-06-14 t.o.m. 1999-03-16
Ledamot : Eskil Erlandsson, led. av riksdagen, fr.o.m. 1997-03-13 t.o.m. 1999-03-16
Ledamot : Lars Granberg, U led. av riksdagen, fr.o.m. 1996-06-14 t.o.m. 1999-03-16
Ledamot : Bengt Harding Olsson, led. av riksdagen, fr.o.m. 1996-06-14 t.o.m. 1999-03-16
Ledamot : Stig Rindborg, led. av riksdagen, fr.o.m. 1996-06-14 t.o.m. 1999-03-16
Ledamot : Per Rosengren, led. av riksdagen, fr.o.m. 1996-06-14 t.o.m. 1999-03-16
Ledamot : Karin Starrin, led. av riksdagen, fr.o.m. 1996-06-14 t.o.m. 1997-03-12
Ledamot : Leif Stenberg, ekonomichef, fr.o.m. 1996-06-14 t.o.m. 1999-03-16
Ledamot : Kristina Zakrisson, led. av riksdagen, fr.o.m. 1996-06-14 t.o.m. 1999-03-16
Sakkunnig : Claes Bergström, professor, fr.o.m. 1996-06-18 t.o.m. 1999-03-16
Sakkunnig : Mats Dahl, hovrättsassessor, fr.o.m. 1996-06-18 t.o.m. 1998-04-30
Sakkunnig : Tuula Kihlgren, hovrättsassessor, fr.o.m. 1996-06-18 t.o.m. 1999-03-16
Sakkunnig : Stefan Lindskog, advokat, fr.o.m. 1996-06-18 t.o.m. 2001-10-31
Sakkunnig : Mikael Mellqvist, hovrättsassessor, fr.o.m. 1998-05-01 t.o.m. 2001-10-31
Sakkunnig : Magnus Petrelius, departementssekreterare, fr.o.m. 1996-06-18 t.o.m. 1999-03-16
Expert : Bertil Andersson, kronofogde, fr.o.m. 1997-08-26 t.o.m. 1999-03-16
Expert : Erik Danhard, förbundsjurist, fr.o.m. 1997-09-25 t.o.m. 2001-10-31
Expert : Lars-Olof Eklöf, jur.kand, fr.o.m. 1996-06-18 t.o.m. 1999-03-16
Expert : Mats Fagerlund, departementssekreterare, fr.o.m. 1998-04-23 t.o.m. 1999-03-16
Expert : Gösta Fischer, direktör, fr.o.m. 1996-06-18 t.o.m. 2001-10-31
Expert : Elisabet Fura-Sandström, advokat, fr.o.m. 1996-06-18 t.o.m. 1999-03-16
Expert : Ingemar Hamskär, chefsjurist, fr.o.m. 1996-06-18 t.o.m. 2001-10-31
Expert : Margit Knutsson, förbundsjurist, fr.o.m. 1997-08-15 t.o.m. 1999-03-16
Expert : Gertrud Lennander, justitieråd, fr.o.m. 1999-03-01 t.o.m. 2001-10-31
Expert : Mikael Möller, professor, fr.o.m. 1999-03-01 t.o.m. 2001-10-31
Expert : Ylva Norling Jönsson, rådman, fr.o.m. 1999-03-01 t.o.m. 2001-10-31
Expert : Roger Sjöstrand, ombudsman, fr.o.m. 1996-06-18 t.o.m. 1997-09-24
Expert : Mathias Ternell, departementssekreterare, fr.o.m. 1996-06-18 t.o.m. 1998-04-22
Expert : Frank Walterson, departementssekreterare, fr.o.m. 1996-06-18 t.o.m. 1999-03-16
Expert : Anne Wigart, förbundsjurist, fr.o.m. 1999-03-01 t.o.m. 2001-10-31
Expert : Christer Östlund, jur.kand, fr.o.m. 1996-06-18
Sekreterare : Ylva Norling Jönsson, rådman, fr.o.m. 1996-07-01 t.o.m. 1999-02-28
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Betänkanden av utredningen ( 2 st. SOU ) :

Omslaget till betänkandet
SOU 1999:1 Nya förmånsrättsregler [ pdf |Paragraftecken|Ikon för riksdagen ]
Omslaget till betänkandet
SOU 2001:80 Gäldenärens avtal vid insolvensförfaranden [ pdf |Paragraftecken|Ikon för riksdagen ]
Småföretagsdelegationen (N 1996:04) [ Avslutad 1998 ] [ Expert ]
Småföretagsdelegationen (N 1996:04)
Departement : Närings- och handelsdepartementet
Status : Avslutad 1998
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 1996-10-03
Direktiv för se dir. 1996:70.
Utredningen har avgett :
SOU 1997:186 Bättre och enklare regler - Småföretagsdelegationens Rapport 1.
SOU 1998:64 Bättre och mer tillgänglig information - Småföretagsdelegationens Rapport 2.
SOU 1998:77 Kompetens i småföretag - Småföretagsdelegationens Rapport 3.
SOU 1998:78 Regelförenkling för framtiden - Småföretagsdelegationens Rapport 4.
SOU 1998:92 Goda idéer om småföretag och samverkan - Småföretagsdelegationens Rapport 5.
SOU 1998:93 Kapitalförsörjning till småföretag - Småföretagsdelegationens Rapport 6.
SOU 1998:94 Förslagskatalog - Småföretagsdelegationens Rapport 7. Uppdraget är därmed slutfört.
Medverkande :
Ordförande : Mats Johansson, kommunalråd, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-30
Ledamot : Erling Bergkvist, bankdirektör, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-24
Ledamot : Gunilla Enarsson-Almgren, verkst. direktör, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-24
Ledamot : Gunnar Erlandsson, förbundsordförande, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-24
Ledamot : Camille Forslund, personalchef, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-24
Ledamot : Sune Halvarsson, direktör, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-24
Ledamot : Stina Hubendick, direktör, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-24
Ledamot : Per-Olof Jönsson, verkst. direktör, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-24
Ledamot : Jan Krylborn, direktör, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-24
Ledamot : Gunnel Mohme, verkst. direktör, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-24
Ledamot : Anitra Steen, generaldirektör, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-24
Ledamot : Bengt Arne Vedin, tekn. dr, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-24
Ledamot : Birgitta Ytterström, köpman, fr.o.m. 1996-10-03 t.o.m. 1998-06-24
Expert : Mats Fagerlund, departementssekreterare, fr.o.m. 1998-01-19 t.o.m. 1998-06-24
Expert : Yvonne Fredriksson, departementssekreterare, fr.o.m. 1997-10-15 t.o.m. 1998-06-24
Expert : Magnus Johansson, fr.o.m. 1998-01-12 t.o.m. 1998-06-24
Expert : Staffan Sandström, departementsråd, fr.o.m. 1997-11-19 t.o.m. 1998-06-24
Expert : Mathias Ternell, departementssekreterare, fr.o.m. 1997-11-19 t.o.m. 1998-01-18
Expert : Charlotte Zackari, departementsråd, fr.o.m. 1997-11-19 t.o.m. 1998-06-24
Huvudsekreterare : Björn Jansson, konsulent, fr.o.m. 1997-01-01 t.o.m. 1998-07-10
Sekreterare : Lena Noreland, departementssekreterare, fr.o.m. 1997-11-01 t.o.m. 1998-08-31
Sekreterare : Sven Sjögren, departementsråd, fr.o.m. 1997-02-01 t.o.m. 1998-08-31
Martin Hammarström, ekonom, fr.o.m. 1997-09-01 t.o.m. 1998-07-03
Anna Ahlbaum, fr.o.m. 1997-10-06 t.o.m. 1997-12-19
Anna Andersson, fr.o.m. 1997-10-06 t.o.m. 1997-12-19
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman