Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Christina Liffner

Sök kontaktuppgifter till Christina Liffner på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Christina Liffner

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Christina Liffner medverkat i:

Patientrådet (S 2018:C) [ Ledamot ]
Patientrådet (S 2018:C)
Departement : Socialdepartementet
Status : Bokstavskommitté
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 2018-04-26
Medverkande :
Ledamot : Oskar Riksförbundet Sällsynta Ahlberg, diagnoser, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Ordförande : Lena Statsråd Hallengren, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Ledamot : Conny Nationell Samverkan Allaskog, för Psykisk Hälsa, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Ledamot : Madeleine Ordf. Riksorganisationen Unga Reumatiker Beermann, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Ledamot : Jonas Astma- Binnmyr, och Allergiförbundet, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2020-03-16
Ledamot : Fredrik Riksförbundet Gothnier, för Social och Mental Hälsa, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Ledamot : Margareta Ordf. Nätverk Haag, mot cancer, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Ledamot : Lotta Ordf. Reumatikerförbundet Håkansson, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Ledamot : Eleonor Ordf. Parkinsonförbundet Högström, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Ledamot : Christina Ordf. Endometriosföreningen Liffner, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Ledamot : Kristina Ljungros, fr.o.m. 2020-03-17
Ledamot : Pär Ordf. Demensförbundet Rahmström, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Ledamot : Inger Ordf. Riksförbundet HjärtLung Ros, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Ledamot : Isak Tilia Sandell, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Ledamot : Elisabeth Ordf. Funktionsrätt Sverige Wallenius, fr.o.m. 2019-06-07 t.o.m. 2021-06-30
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman