Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Stefan Jacobson

Sök kontaktuppgifter till Stefan Jacobson på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Stefan Jacobson

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Stefan Jacobson medverkat i:

Avvecklingskommittén för näringsmyndigheter (N 2008:13) [ Avslutad 2011 ] [ Bitr. sekreterare ]

Avvecklingskommittén för näringsmyndigheter (N 2008:13)


Beteckning : N 2008:13
Departement : Näringsdepartementet
Senast ändrad : 2012-03-01
Status : Avslutad 2011 A
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande den: 2008-12-04
Direktiv för kommitté, se dir. 2008:141, 2010:38 och dir. 2010:46
Lokal :
Uppdraget är därmed slutfört.

Sammansättning


Särskild utredare : Persson, Gert, fr.o.m. 2009-01-01 t.o.m. 2010-06-30
Särskild utredare : Hägg, Mocki, fr.o.m. 2010-07-01 t.o.m. 2011-06-30
Huvudsekreterare : Hägg, Mocki, fr.o.m. 2009-01-01 t.o.m. 2010-06-30
Biträdande sekreterare : Jacobson, Stefan, fr.o.m. 2009-05-01 t.o.m. 2010-06-30
Biträdande sekreterare : Raab, Charlotte, fr.o.m. 2009-04-01 t.o.m. 2009-06-30

Rapporter

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman