Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Mikael Theorin

Sök kontaktuppgifter till Mikael Theorin på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Mikael Theorin

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Mikael Theorin medverkat i:

Kommittén Kulturbryggan – en ny form för stöd till förnyelse och utveckling inom kulturområdet (Ku 2010:04) [ Avslutad 2015 ] [ Sekreterare ]

Kommittén Kulturbryggan – en ny form för stöd till förnyelse och utveckling inom kulturområdet (Ku 2010:04)


Beteckning : Ku 2010:04
Departement : Kulturdepartementet
Senast ändrad : 2016-11-04
Status : Avslutad 2015 A
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande den: 2010-07-08
Direktiv för kommittén, se dir. 2010:77, dir. 2012:71, dir. 2013:99, dir. 2014:151 och dir. 2015:30
Lokal :
Uppdraget är därmed slutfört.

Sammansättning


Ordförande : Gyberg, Bo-Erik, fr.o.m. 2010-07-15 t.o.m. 2015-09-30
Ledamot : Furumark, Anna, fr.o.m. 2015-01-01 t.o.m. 2015-09-30
Ledamot : Gyberg, Bo-Erik, fr.o.m. 2010-07-15 t.o.m. 2015-09-30
Ledamot : Karim, Osmond, fr.o.m. 2010-09-09 t.o.m. 2015-05-19
Ledamot : Kling, Johan, fr.o.m. 2010-09-09 t.o.m. 2015-09-30
Ledamot : Levin, Annika, fr.o.m. 2010-09-09 t.o.m. 2014-12-31
Ledamot : Nolmark, Rebecka, fr.o.m. 2010-09-09 t.o.m. 2014-12-31
Ledamot : Rüdiger, Jytte, fr.o.m. 2015-01-01 t.o.m. 2015-09-30
Kommunikatör : Fanaidis, Chrisoula, fr.o.m. 2011-03-22 t.o.m. 2015-09-30
Kanslichef : Kirchhoff, Magnus, fr.o.m. 2013-06-10 t.o.m. 2014-12-31
Kanslichef : Lomfors, Ingrid, fr.o.m. 2010-09-16 t.o.m. 2013-05-12
Sekreterare : Blomberg, Göran, fr.o.m. 2011-09-01 t.o.m. 2012-03-31
Sekreterare : Bäckström, Bertil, fr.o.m. 2011-03-15 t.o.m. 2012-06-17
Sekreterare : Carlsson, Ingela, fr.o.m. 2014-01-15 t.o.m. 2015-09-30
Sekreterare : Hall, Erik, fr.o.m. 2013-02-04 t.o.m. 2015-09-30
Sekreterare : Quensel, Anna-Sofia, fr.o.m. 2010-10-12 t.o.m. 2010-12-31
Sekreterare : Signeul, Lotta, fr.o.m. 2012-06-07 t.o.m. 2013-12-31
Sekreterare : Theorin, Mikael, fr.o.m. 2011-03-01 t.o.m. 2015-09-30

Rapporter

DelrapportKu2010/1921/KV, inkom den 29 november 2010.
SOU 2012:16Att angöra en kulturbrygga – till stöd för förnyelse och utveckling inom kulturområdet
RapportKu 2010:04/2013/2 Kulturbryggan 2011-2012
RapportKU 2010:04/2014/9 Kulturbryggan 2013
RapportKu 2010:04/2015/25 Slutrapport 2010-2015
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman