Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Jill Thenander

Sök kontaktuppgifter till Jill Thenander på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Jill Thenander

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Jill Thenander medverkat i:

Yrkesutbildningsdelegationen (U 2004:07) [ Avslutad 2006 ] [ Sekreterare ]
Yrkesutbildningsdelegationen (U 2004:07)
Departement : Utbildnings- och kulturdepartementet
Status : Avslutad 2006
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 2004-05-27
Direktiv för delegationen, se dir. 2004:72
Uppdraget är därmed slutfört.
Medverkande :
Ordförande : Mats Miljand, departementsråd, fr.o.m. 2006-10-31 t.o.m. 2006-12-31
Ordförande : Johnny Nilsson, f.d. statssekreterare, fr.o.m. 2004-10-15 t.o.m. 2006-10-06
Ledamot : Johan Ancker, avdelningschef, fr.o.m. 2004-10-15 t.o.m. 2006-12-31
Ledamot : Carl-Gustaf Carlsson, rektor, fr.o.m. 2004-10-15 t.o.m. 2006-12-31
Ledamot : Sara Gezelius, ombudsman, fr.o.m. 2004-10-15 t.o.m. 2006-12-31
Ledamot : Annelie Hellander, ombudsman, fr.o.m. 2005-10-15 t.o.m. 2006-12-31
Ledamot : Eva Jordahl, gymnasiechef, fr.o.m. 2004-10-15 t.o.m. 2006-12-31
Ledamot : Evert Lindholm, f.d. förbundsdirektör, fr.o.m. 2004-10-15 t.o.m. 2006-12-31
Ledamot : Magnus Schenström, verkst. direktör, fr.o.m. 2004-10-15 t.o.m. 2006-12-31
Ledamot : Karin Torneklint, projektledare, fr.o.m. 2004-10-15 t.o.m. 2006-12-31
Ledamot : Helena Torstensson, verkst. direktör, fr.o.m. 2004-10-15 t.o.m. 2006-12-31
Ledamot : Bertil Åhnberg, ombudsman, fr.o.m. 2004-10-15 t.o.m. 2006-12-31
Kanslichef : Sven-Erik Wallin, departementsråd, fr.o.m. 2005-01-01 t.o.m. 2006-12-31
Sekreterare : Jill Thenander, fr.o.m. 2005-01-17 t.o.m. 2006-12-31
Sekreterare : Ida Thomson, fr.o.m. 2005-11-01 t.o.m. 2006-02-28
Sekreterare : Fredrik Wikström, undervisningsråd, fr.o.m. 2005-01-02 t.o.m. 2006-08-31
Assistent : Kajsa Magnusson, assistent, fr.o.m. 2005-01-01 t.o.m. 2006-12-31
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Utredningsdirektiv för utredningen

Dir. 2004:72 Yrkesutbildningsdelegationen

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman