Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Gunilla Jacobsson

Sök kontaktuppgifter till Gunilla Jacobsson på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Gunilla Jacobsson

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredningar som Gunilla Jacobsson medverkat i ( 2 st. ):

Arbetsgruppen om Teknik/Naturvetarcentra som ett instrument för att öka intresset för teknisk och naturvetenskaplig utbildning bland ungdomar (U 1993:C) [ Avslutad 1995 ] [ Sekreterare ]
Arbetsgruppen om Teknik/Naturvetarcentra som ett instrument för att öka intresset för teknisk och naturvetenskaplig utbildning bland ungdomar (U 1993:C)
Departement : Utbildningsdepartementet
Status : Avslutad 1995
Medverkande :
Ordförande : AnneMarie Israelsson, tekn.dr, t.o.m. 1993-11-14
Sekreterare : Gunilla Jacobsson, byrådirektör, t.o.m. 1993-11-14
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Arbetsgruppen (U 1992:C) för förberedelse av kompletterande förutbildning [ Avslutad 1992 ] [ Ledamot ]
Arbetsgruppen (U 1992:C) för förberedelse av kompletterande förutbildning
Departement : Utbildningsdepartementet
Status : Avslutad 1992
Medverkande :
Ordförande : Örn Taube, byråchef, fr.o.m. 1992-04-21 t.o.m. 1992-05-31
Ledamot : Gunilla Jacobsson, t.f. informationschef, fr.o.m. 1992-04-21 t.o.m. 1992-05-31
Ledamot : Roger Johansson, byråchef, fr.o.m. 1992-04-21 t.o.m. 1992-05-31
Ledamot : Ulla Myhrman, byråchef, fr.o.m. 1992-04-21 t.o.m. 1992-05-31
Ledamot : Lars-Olof Nilsson, kanslichef, fr.o.m. 1992-04-21 t.o.m. 1992-05-31
Ledamot : Arne Olsson, avdelningsdirektör, fr.o.m. 1992-04-21 t.o.m. 1992-05-31
Ledamot : Jan-Erik Ögren, byråchef, fr.o.m. 1992-04-21 t.o.m. 1992-05-31
Sekreterare : Anders Franzén, sakkunnig, fr.o.m. 1992-04-21 t.o.m. 1992-05-31
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman