Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Camilla Holmén

Sök kontaktuppgifter till Camilla Holmén på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Camilla Holmén

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Camilla Holmén medverkat i:

Överskottsmålskommittén (Fi 2015:06) [ Avslutad 2016 ] [ Sekreterare ]
Överskottsmålskommittén (Fi 2015:06)
Departement : Finansdepartementet
Status : Avslutad 2016
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 2015-06-11
Direktiv för utredningen, se dir. 2015:63 och dir. 2015:130
Uppdraget är därmed slutfört.
Utredningen har avgett :
SOU 2016:67 En översyn av överskottsmålet
Medverkande :
Ordförande : Jens Henriksson, fr.o.m. 2015-06-11 t.o.m. 2016-09-30
Ledamot : Janine Alm Ericson, led av riksdagen/MP, fr.o.m. 2015-08-05
Ledamot : Ingrid Burman, led. av riksdagen/V, fr.o.m. 2015-08-05
Ledamot : Susanne Eberstein, led. av riksdagen /S, fr.o.m. 2015-10-21
Ledamot : Jakob Forssmed, led. av riksdagen/KD, fr.o.m. 2015-08-05
Ledamot : Jörgen Hellman, led. av riksdagen/S, fr.o.m. 2015-08-05
Ledamot : Ulf Kristersson, led. av riksdagen/M, fr.o.m. 2015-08-05
Ledamot : Emil Källström, led. av riksdagen/C, fr.o.m. 2015-08-05
Ledamot : Maria Malmer Stenergad, led. av riksdagen/M, fr.o.m. 2015-08-05
Ledamot : Ingela Nylund Watz, led. av riksdagen/S, fr.o.m. 2015-08-05 t.o.m. 2015-10-20
Ledamot : Fredrik Olovsson, led. av riksdagen/S, fr.o.m. 2015-08-05
Ledamot : Mats Persson, led. av riksdagen/L, fr.o.m. 2016-09-05
Ledamot : Oscar Sjöstedt, led. av riksdagen/SD, fr.o.m. 2015-08-05
Ledamot : Erik Ullenhag, led. av riksdagen/FP, fr.o.m. 2015-08-05 t.o.m. 2016-09-04
Expert : Lars Calmfors, fr.o.m. 2015-09-18
Expert : Jesper Hansson, fr.o.m. 2015-09-18
Expert : Lars Hörngren, fr.o.m. 2015-10-01
Expert : Albin Kainelainen, fr.o.m. 2015-09-18
Expert : Katarina Stenmark, fr.o.m. 2015-10-01
Expert : Annika Sundén, fr.o.m. 2015-10-01
Sekreterare : Jenny Dickson, fr.o.m. 2015-08-03 t.o.m. 2016-10-10
Sekreterare : Camilla Holmén, fr.o.m. 2015-06-22 t.o.m. 2016-10-10
Sekreterare : Jonas Norlin, fr.o.m. 2015-08-03 t.o.m. 2016-09-30
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Betänkande av utredningen ( SOU ) :

Omslaget till betänkandet
SOU 2016:67 En översyn av överskottsmålet [ pdf |Paragraftecken|Ikon för riksdagen ]

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman