Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Wilhelm Dietrichsson

Sök kontaktuppgifter till Wilhelm Dietrichsson på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Wilhelm Dietrichsson

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Wilhelm Dietrichsson medverkat i:

Arbetsgrupp (M 1995:C) för samverkan om geografiska data och geografiska informationssystem [Organ inom Regeringskansliet] [ Avslutad 1998 ] [ Ledamot ]
Arbetsgrupp (M 1995:C) för samverkan om geografiska data och geografiska informationssystem Organ inom Regeringskansliet
Departement : Inrikesdepartementet
Status : Avslutad 1998
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 1995-06-01
Medverkande :
Ordförande : Rune Olsson, sakkunnig, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1998-11-02
Ledamot : Lars Amréus, departementssekreterare, fr.o.m. 1995-11-01
Ledamot : Ulf Berkelöv, departementssekreterare, fr.o.m. 1996-10-08 t.o.m. 1998-11-02
Ledamot : Ingela Byfors, departementssekreterare, fr.o.m. 1995-11-01 t.o.m. 1998-11-01
Ledamot : Wilhelm Dietrichsson, enhetschef, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1998-11-02
Ledamot : Anders Forsberg, departementssekreterare, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1998-11-02
Ledamot : Lars Hansen, avdelningsdirektör, fr.o.m. 1996-01-01
Ledamot : Birgitta Johansen, sakkunnig, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1995-10-31
Ledamot : Staffan Johnson, departementssekreterare, fr.o.m. 1996-10-08 t.o.m. 1998-11-02
Ledamot : Anders Kihlberg, organisationsdirektör, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1998-11-02
Ledamot : Bengt Kjellson, planeringsdirektör, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1998-11-02
Ledamot : Helena Lindberg, hovrättsassessor, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1995-10-31
Ledamot : Anders Nilsson, departementssekreterare, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1998-11-02
Ledamot : Lars M. Nilsson, miljövårdschef, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1996-10-07
Ledamot : Gösta Pellbäck, civilingenjör, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1998-11-02
Ledamot : Ulf Sandgren, planeringsdirektör, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1998-11-02
Ledamot : Folke Sundberg, avdelningsdirektör, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1995-12-31
Ledamot : Nilla Thomson, departementssekreterare, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1998-11-02
Ledamot : Anders Wärmark, kansliråd, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1998-11-02
Sekreterare : Staffan Johnson, departementssekreterare, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1996-10-07
Sekreterare : Roland Svahn, departementssekreterare, fr.o.m. 1995-07-01 t.o.m. 1998-11-02
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman