Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Susanne Forssman Thullberg

Sök kontaktuppgifter till Susanne Forssman Thullberg på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Susanne Forssman Thullberg

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Susanne Forssman Thullberg medverkat i:

Arbetsgrupp med uppgift att samordna myndigheternas arbete med storstadspolitiska frågor (Ju 2005:P) [ Avslutad 2007 ] [ Ledamot ]
Arbetsgrupp med uppgift att samordna myndigheternas arbete med storstadspolitiska frågor (Ju 2005:P)
Departement : Justitiedepartementet
Status : Avslutad 2007
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 2005-12-07
Direktiv för PM, dnr Ju2005/9434/STO
Medverkande :
Ordförande : Lise Berg, Justitiedepartementet, fr.o.m. 2005-12-01 t.o.m. 2006-10-06
Ordförande : Christer Hallerby, Justitiedepartementet, fr.o.m. 2006-10-10 t.o.m. 2007-12-31
Ledamot : Lars Alexandersson, Brottsförebyggande rådet, fr.o.m. 2005-12-01 t.o.m. 2007-12-31
Ledamot : Karin Arvaston, Riksantikvarieämbetet, fr.o.m. 2005-12-01 t.o.m. 2007-12-31
Ledamot : Björn Astborn, Rikspolisstyrelsen, fr.o.m. 2005-12-01 t.o.m. 2007-12-31
Ledamot : Danuta Biterman, Socialstyrelsen, fr.o.m. 2005-12-01 t.o.m. 2007-12-31
Ledamot : Susanne Forssman Thullberg, Myndigheten för skolutveckling, fr.o.m. 2005-12-01 t.o.m. 2006-01-31
Ledamot : Ale Friberg, Försäkringskassan, fr.o.m. 2005-12-01 t.o.m. 2007-12-31
Ledamot : Eva Hedman, Boverket, fr.o.m. 2005-12-01 t.o.m. 2007-12-31
Ledamot : Anna Hellstadius, Arbetsmarknadsstyrelsen, fr.o.m. 2005-12-01 t.o.m. 2007-12-31
Ledamot : Gun Johnsson, Institutet för tillväxtpolitiska studier, fr.o.m. 2005-12-01 t.o.m. 2007-12-31
Ledamot : Bernt Lundgren, Statens Folkhälsoinstitut, fr.o.m. 2005-12-01 t.o.m. 2007-12-31
Ledamot : Rolf Ornbrandt, Myndigheten för skolutveckling, fr.o.m. 2006-02-01 t.o.m. 2007-12-31
Ledamot : Andreas Sandberg, Integrationsverket, fr.o.m. 2005-12-01 t.o.m. 2007-12-31
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman