Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Nicklas Jacobsson

Sök kontaktuppgifter till Nicklas Jacobsson på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Nicklas Jacobsson

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Nicklas Jacobsson medverkat i:

Arbetsgruppen för minoritetspolitik (Ju 2004:M) [ Ledamot ]
Arbetsgruppen för minoritetspolitik (Ju 2004:M)
Departement : Arbetsmarknadsdepartementet
Status : Bokstavskommitté
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 2004-07-16
Medverkande :
Ordförande : Charlotta Wickman, ämnesråd, fr.o.m. 2004-07-01
Ledamot : Camilla Abrahamsson, departementssekreterare, fr.o.m. 2006-03-31
Ledamot : Bengt Baedecke, departementssekreterare, fr.o.m. 2005-10-24 t.o.m. 2006-04-30
Ledamot : Annika Ben-David, departementssekreterare, fr.o.m. 2005-10-24 t.o.m. 2006-03-30
Ledamot : Klara Grundberg, departementssekreterere, fr.o.m. 2004-11-11 t.o.m. 2007-01-07
Ledamot : Birgit Gunnarsson, kansliråd, fr.o.m. 2004-07-01 t.o.m. 2006-10-11
Ledamot : Nicklas Jacobsson, departementssekreterare, fr.o.m. 2004-11-11
Ledamot : Karin Kvarfordt, ämnessakkunnig, fr.o.m. 2005-10-24
Ledamot : Viktoria Li, departementssekreterare, fr.o.m. 2004-11-11 t.o.m. 2005-10-23
Ledamot : Gustaf Lind, departementssekreterare, fr.o.m. 2006-03-31 t.o.m. 2006-11-22
Ledamot : Anna-Karin Lindblom, ämnessakkunnig, fr.o.m. 2004-11-11
Ledamot : Lars Lindgren, departementssekreterare, fr.o.m. 2005-10-24 t.o.m. 2005-12-31
Ledamot : Camilla Nevstad, departementssekreterare, fr.o.m. 2005-10-24 t.o.m. 2005-12-31
Ledamot : Anna Odebäck, departementssekreterare, fr.o.m. 2004-07-01 t.o.m. 2005-10-23
Ledamot : Rebecka Randler, kansliråd, fr.o.m. 2006-10-12
Ledamot : Cecilia Romson Örnberg, departementssekreterare, fr.o.m. 2006-05-01
Ledamot : Mikael Sandström, ämnesskkunnig, fr.o.m. 2004-07-01 t.o.m. 2005-10-23
Ledamot : Charlotta Schlyter, departementssekreterare, fr.o.m. 2004-07-01 t.o.m. 2004-11-10
Ledamot : Katarina Schmidt, kansliråd, fr.o.m. 2005-10-24 t.o.m. 2005-08-31
Ledamot : Bilge Tekin Befrits, departementssekreterare, fr.o.m. 2006-01-16
Ledamot : Jenny Wessblad-Hårdh, departementssekreterare, fr.o.m. 2007-01-01 t.o.m. 2010-03-31
Ledamot : Charlotta Wickman, ämnesråd, fr.o.m. 2004-07-01
Ledamot : Margareta Wiman, departementssekreterare, fr.o.m. 2006-10-30
Ledamot : Ann-Katrin Wirén, kansliråd, fr.o.m. 2005-10-24 t.o.m. 2006-10-29
Ledamot : Andrés Zanzi, departementssekreterare, fr.o.m. 2004-11-11 t.o.m. 2005-10-23
Sekreterare : Lars Lindgren, departementssekreterare, fr.o.m. 2005-10-24 t.o.m. 2005-12-31
Sekreterare : Anna Odebäck, departementssekreterare, fr.o.m. 2004-07-01 t.o.m. 2005-10-23
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman