: : :

Medverkande i utredning : Matz Svensson

Sök kontaktuppgifter till Matz Svensson på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Matz Svensson

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Matz Svensson medverkat i:

Arbetsgruppen för metodutveckling i jämställdhetsarbetet (A 1997:A) [Organ inom Regeringskansliet] [ Avslutad 2001 ] [ Ledamot ]
Arbetsgruppen för metodutveckling i jämställdhetsarbetet (A 1997:A) Organ inom Regeringskansliet
Departement : Näringsdepartementet
Status : Avslutad 2001
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 1997-10-30
Lokal : Näringsdepartementet, 103 33 STOCKHOLM
Uppdraget skall sträcka sig över en period av minst 2 år.
Medverkande :
Ordförande : Lise Bergh, fr.o.m. 1999-04-26 t.o.m. 2001-12-31
Ordförande : Ingegerd Sahlström, statssekreterare, fr.o.m. 1998-02-04 t.o.m. 1999-03-31
Ledamot : Mona Danielson, departementsråd, fr.o.m. 1998-02-04 t.o.m. 2001-12-31
Ledamot : Carolyn Hannan-Andersson, genderrådgivare, fr.o.m. 1998-02-04 t.o.m. 2001-12-31
Ledamot : Dan Johansson, stadsdirektör, fr.o.m. 1998-02-04 t.o.m. 2001-12-31
Ledamot : Curt Karlsson, administrativ direktör
Ledamot : Magnus Ling, personalchef, fr.o.m. 1998-11-11 t.o.m. 2001-12-31
Ledamot : Magnus Persson, verkst. direktör, fr.o.m. 1998-06-03 t.o.m. 2001-12-31
Ledamot : Matz Svensson, fr.o.m. 1998-02-04 t.o.m. 1998-06-03
Ledamot : Gertrud Åström, samhällsvetare, fr.o.m. 1998-02-04 t.o.m. 2001-12-31
Sekreterare : Kerstin Kyhlberg Engvall, fr.o.m. 1999-03-01 t.o.m. 1999-09-30
Sekreterare : Helén Lundkvist, fr.o.m. 2000-01-01 t.o.m. 2001-12-31
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2019-10-10 av Sören Öman