Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Malin Rönnmark

Sök kontaktuppgifter till Malin Rönnmark på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Malin Rönnmark

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Malin Rönnmark medverkat i:

Ungdomens IT-råd (SB 1995:02) [ Avslutad 1997 ] [ Ledamot ]
Ungdomens IT-råd (SB 1995:02)
Departement : Kommunikationsdepartementet
Status : Avslutad 1997
Direktiv för se dir. 1995:2 och dir. 1996:105.
Lokal : Regeringsgatan 30-32, 5 tr. Postadress: Kommunikationsdepartementet, 103 33 STOCKHOLM, (ulrik@ungit.sehttp://www.ungit.se) tel. växel 08-405 10 00, direktval 08-405 47 63 (Brandén), direktval 08-405 47 09 (Honkonen)
Utredningen har avgett :
SOU 1996:32 Möss och människor. Exempel på bra IT-användning bland barn och ungdomar - delbetänkande
SOU 1996:181 MEGA-BYTE - slutbetänkande
SOU 1997:185 Nyckeln till MEGA BYTET - slutbetänkande Uppdraget är därmed slutfört.
Medverkande :
Ordförande : Helejna Larsson, projektledare, fr.o.m. 1995-01-30 t.o.m. 1998-01-15
Ledamot : Sara Andersson, studerande, fr.o.m. 1995-01-19 t.o.m. 1997-01-13
Ledamot : Erik Löwendahl, studerande, fr.o.m. 1995-01-19 t.o.m. 1997-12-18
Ledamot : Malin Rönnmark, projektledare, fr.o.m. 1997-02-11 t.o.m. 1997-12-18
Ledamot : Calle Sjöström, forskarstuderande, fr.o.m. 1997-02-11 t.o.m. 1997-12-18
Ledamot : Johan Strid, projektledare, fr.o.m. 1995-01-19 t.o.m. 1996-12-31
Ledamot : Wiktor IT-konsult Södersten, fr.o.m. 1997-02-11 t.o.m. 1997-12-31
Ledamot : Åsa Winzell, ljudtekniker, fr.o.m. 1995-01-19 t.o.m. 1997-12-18
Expert : Lars Bryntesson, departementsråd, fr.o.m. 1995-01-19 t.o.m. 1997-12-18
Sekreterare : Ulrik Brandén, fr.o.m. 1996-04-09 t.o.m. 1998-01-15
Sekreterare : Kai Honkonen, fr.o.m. 1997-04-02 t.o.m. 1998-01-15
Sekreterare : Thomas Johansson, projektledare, fr.o.m. 1995-09-01 t.o.m. 1996-03-31
Jessica Persson, fr.o.m. 1997-01-30 t.o.m. 1997-11-14
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman