: : :

Medverkande i utredning : Malin Persson

Sök kontaktuppgifter till Malin Persson på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Medverkande i utredning : Malin Persson

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Malin Persson medverkat i:

Reseavdragskommittén (Fi 2017:11) [ Pågående ] [ Expert ]

Reseavdragskommittén (Fi 2017:11)


Beteckning : Fi 2017:11
Departement : Finansdepartementet
Senast ändrad : 2019-06-14
Status : Pågående P
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande den: 2017-12-21
Direktiv för kommittén, se dir. 2017:134
Lokal :
Kommitten beräknas avsluta sitt arbete senast 1 juli 2019.

Sammansättning


Ordförande : Olsen, Lennart, fr.o.m. 2017-12-21 t.o.m. 2019-06-26
Vice ordförande : Loman, Gabriella, fr.o.m. 2017-12-21 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Berlin, Tove, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Dahlin, Petter, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Daniels, Johanna, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Dickinson, Joanna, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Eriksson, Hans, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Lidefelt, Johan, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Lindvall, Lars, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Malmsten, Peter, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Nelson, Ida, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Nylander, Patrik, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Persson, Malin, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Sandberg, Krister, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Expert : Sylvander, Monica, fr.o.m. 2018-02-01 t.o.m. 2019-06-26
Sekreterare : Magnander, Johan, fr.o.m. 2018-01-22 t.o.m. 2019-07-02
Sekreterare : Schultz, Clara, fr.o.m. 2018-01-01 t.o.m. 2019-07-02

Rapporter

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Utredningsdirektiv för utredningen

Första sidan av utredningsdirektiven
Dir. 2017:134 Ett förändrat reseavdragssystem [ pdf |Paragraftecken|Ikon för riksdagen ]

Senast uppdaterad 2018-11-11 av Sören Öman