Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Malin Fahlström

Sök kontaktuppgifter till Malin Fahlström på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Malin Fahlström

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Malin Fahlström medverkat i:

Mobilisering mot narkotika (MOB) (S 2002:03) [ Avslutad 2007 ] [ Assistent ]
Mobilisering mot narkotika (MOB) (S 2002:03)
Departement : Socialdepartementet
Status : Avslutad 2007
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 2002-01-17
Direktiv för Mobilisering mot narkotika se dir. 2002:6, dir. 2005:126 och dir. 2006:76
Mobilisering mot narkotika har lämnat en slutrapport den 10 oktober 2007.Uppdraget är därmed slutfört.
Medverkande :
Nationell narkotikasamordnare : Björn Fries, kommunalråd, fr.o.m. 2002-02-15 t.o.m. 2007-12-31
Expert : Judith Jäderberg, fr.o.m. 2002-02-01 t.o.m. 2002-07-31
Sekreterare : Bo Andersson, poliskommissarie, fr.o.m. 2003-05-01 t.o.m. 2004-06-30
Sekreterare : Widar Andersson, fr.o.m. 2006-09-01 t.o.m. 2006-12-31
Sekreterare : Ted Bergdahl, fr.o.m. 2006-03-15 t.o.m. 2007-12-31
Sekreterare : Bosse Bergnéhr, fr.o.m. 2002-11-01 t.o.m. 2006-12-31
Sekreterare : Jenny Carlsson, fr.o.m. 2003-08-18 t.o.m. 2005-12-31
Sekreterare : Marika Fagerlund, fr.o.m. 2006-08-15 t.o.m. 2006-12-31
Sekreterare : Christina Gynnå Oguz, departementsråd, fr.o.m. 2002-04-15 t.o.m. 2006-11-19
Sekreterare : Jonas Hartelius, fr.o.m. 2003-03-17 t.o.m. 2003-05-31
Sekreterare : Sven Holmqvist, fr.o.m. 2003-10-13 t.o.m. 2005-04-30
Sekreterare : Walter Kegö, kriminalkommissarie, fr.o.m. 2002-05-01 t.o.m. 2007-12-31
Sekreterare : Kjell Klevbom, fr.o.m. 2002-10-15 t.o.m. 2003-08-31
Sekreterare : Håkan Leifman, fr.o.m. 2005-04-01 t.o.m. 2006-11-15
Sekreterare : Anna Liedbergius, informatör, fr.o.m. 2002-05-01 t.o.m. 2007-12-31
Sekreterare : Katarina Lööf, fr.o.m. 2005-07-15 t.o.m. 2005-12-31
Sekreterare : Åsa Magnusson, fr.o.m. 2004-01-01 t.o.m. 2007-12-31
Sekreterare : Lena Melander, fr.o.m. 2006-11-20 t.o.m. 2007-12-31
Sekreterare : Fred Nyberg, professor, fr.o.m. 2002-06-01 t.o.m. 2006-01-31
Sekreterare : Fredrik Nyström, fr.o.m. 2005-06-27 t.o.m. 2007-03-11
Sekreterare : Johan Ortiz, fr.o.m. 2007-04-01 t.o.m. 2008-02-29
Sekreterare : Lina Pastorek, fr.o.m. 2002-10-01 t.o.m. 2003-06-12
Sekreterare : Olli Puhakka, fr.o.m. 2004-10-01 t.o.m. 2005-01-31
Sekreterare : Charlotta Rehnman, fr.o.m. 2003-08-18 t.o.m. 2007-06-30
Sekreterare : Eva Renhammar, fr.o.m. 2006-03-15 t.o.m. 2007-12-31
Sekreterare : Maria Renström Törnblom, kansliråd, fr.o.m. 2002-05-01 t.o.m. 2005-05-14
Sekreterare : Stina Röger, fr.o.m. 2005-05-01 t.o.m. 2006-10-31
Sekreterare : Kristina Svartz, föredragande i Riksdagen, fr.o.m. 2002-08-01 t.o.m. 2005-07-14
Sekreterare : Daniel Svensson, fr.o.m. 2004-06-01 t.o.m. 2004-12-31
Sekreterare : Jörgen Svidén, fr.o.m. 2003-06-01 t.o.m. 2007-12-31
Bitr. sekreterare : Yael Raber, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-02-28
Bitr. sekreterare : Johan Ortiz, fr.o.m. 2005-04-08 t.o.m. 2007-03-31
Bitr. sekreterare : Maria Ström, fr.o.m. 2004-11-08 t.o.m. 2005-03-31
Kansli : Anna Wahlström, kanslisekreterare, fr.o.m. 2002-08-01 t.o.m. 2007-10-31
Kansli : Eva Liefvendahl, assistent, fr.o.m. 2003-06-23 t.o.m. 2005-06-25
Assistent : Nina Dahlman, fr.o.m. 2004-09-01 t.o.m. 2004-12-31
Assistent : Malin Fahlström, fr.o.m. 2005-10-10 t.o.m. 2006-01-31
Assistent : Annika Lindgren, fr.o.m. 2004-09-01 t.o.m. 2004-12-31
Assistent : Stina Röger, fr.o.m. 2004-06-01 t.o.m. 2005-04-30
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman