Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Leif Colleen

Sök kontaktuppgifter till Leif Colleen på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Leif Colleen

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Leif Colleen medverkat i:

Arbetsgruppen med uppgift att analysera behovet av åtgärder som kan underlätta ett effektivt resursutnyttjande för byggbranschen under en konjunkturuppgång (In 1998:D) [ Avslutad 1998 ] [ Ledamot ]
Arbetsgruppen med uppgift att analysera behovet av åtgärder som kanunderlätta ett effektivt resursutnyttjande för byggbranschen underen konjunkturuppgång (In 1998:D) Tillkallade enligtindustridepartementets
Departement : Inrikesdepartementet
Status : Avslutad 1998
Medverkande :
Ordförande : Carl-Gunnar Peterson, planeringschef, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Ledamot : Marie Bucht, departementssekreterare, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Ledamot : Leif Colleen, expert, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Ledamot : Klas Falk, departementssekreterare, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Ledamot : Christer Flodén, direktör, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Ledamot : Ulrika Lindström, departementssekreterare, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Ledamot : Lars Magnusson, departementsråd, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Ledamot : Berndt Molin, utredningschef, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Ledamot : pol.sakk. Teljebäck, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Ledamot : Hans Tilly, andre förbundsordförande, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Ledamot : Fredrik Wiklund, departementssekreterare, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Expert : Gunnar Hermanson, departementsråd, fr.o.m. 1998-08-18 t.o.m. 1998-09-11
Expert : Jonas Ericson, avdelningsdirektör, fr.o.m. 1998-08-18 t.o.m. 1998-09-11
Expert : Harald Franzon, departementssekreterare, fr.o.m. 1998-08-18 t.o.m. 1998-09-11
Sekreterare : Anders Lönnberg, departementssekreterare, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Peter Broström, departementssekreterare, fr.o.m. 1998-08-13 t.o.m. 1998-09-11
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman