: : :

Medverkande i utredning : Kristina Svartz

Sök kontaktuppgifter till Kristina Svartz på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Medverkande i utredning : Kristina Svartz

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Kristina Svartz medverkat i:

Mobilisering mot narkotika (MOB) (S 2002:03) [ Avslutad 2007 ] [ Sekreterare ]

Mobilisering mot narkotika (MOB) (S 2002:03)


Beteckning : S 2002:03
Departement : Socialdepartementet
Senast ändrad : 2008-02-28
Status : Avslutad 2007
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande den: 2002-01-17
Direktiv för Mobilisering mot narkotika se dir. 2002:6, dir. 2005:126 och dir. 2006:76
Lokal :
Mobilisering mot narkotika har lämnat en slutrapport den 10 oktober 2007.Uppdraget är därmed slutfört.

Sammansättning


Nationell narkotikasamordnare : Fries, Björn, fr.o.m. 2002-02-15 t.o.m. 2007-12-31
Expert : Jäderberg, Judith, fr.o.m. 2002-02-01 t.o.m. 2002-07-31
Sekreterare : Andersson, Bo, fr.o.m. 2003-05-01 t.o.m. 2004-06-30
Sekreterare : Andersson, Widar, fr.o.m. 2006-09-01 t.o.m. 2006-12-31
Sekreterare : Bergdahl, Ted, fr.o.m. 2006-03-15 t.o.m. 2007-12-31
Sekreterare : Bergnéhr, Bosse, fr.o.m. 2002-11-01 t.o.m. 2006-12-31
Sekreterare : Carlsson, Jenny, fr.o.m. 2003-08-18 t.o.m. 2005-12-31
Sekreterare : Fagerlund, Marika, fr.o.m. 2006-08-15 t.o.m. 2006-12-31
Sekreterare : Gynnå Oguz, Christina, fr.o.m. 2002-04-15 t.o.m. 2006-11-19
Sekreterare : Hartelius, Jonas, fr.o.m. 2003-03-17 t.o.m. 2003-05-31
Sekreterare : Holmqvist, Sven, fr.o.m. 2003-10-13 t.o.m. 2005-04-30
Sekreterare : Kegö, Walter, fr.o.m. 2002-05-01 t.o.m. 2007-12-31
Sekreterare : Klevbom, Kjell, fr.o.m. 2002-10-15 t.o.m. 2003-08-31
Sekreterare : Leifman, Håkan, fr.o.m. 2005-04-01 t.o.m. 2006-11-15
Sekreterare : Liedbergius, Anna, fr.o.m. 2002-05-01 t.o.m. 2007-12-31
Sekreterare : Lööf, Katarina, fr.o.m. 2005-07-15 t.o.m. 2005-12-31
Sekreterare : Magnusson, Åsa, fr.o.m. 2004-01-01 t.o.m. 2007-12-31
Sekreterare : Melander, Lena, fr.o.m. 2006-11-20 t.o.m. 2007-12-31
Sekreterare : Nyberg, Fred, fr.o.m. 2002-06-01 t.o.m. 2006-01-31
Sekreterare : Nyström, Fredrik, fr.o.m. 2005-06-27 t.o.m. 2007-03-11
Sekreterare : Ortiz, Johan, fr.o.m. 2007-04-01 t.o.m. 2008-02-29
Sekreterare : Pastorek, Lina, fr.o.m. 2002-10-01 t.o.m. 2003-06-12
Sekreterare : Puhakka, Olli, fr.o.m. 2004-10-01 t.o.m. 2005-01-31
Sekreterare : Rehnman, Charlotta, fr.o.m. 2003-08-18 t.o.m. 2007-06-30
Sekreterare : Renhammar, Eva, fr.o.m. 2006-03-15 t.o.m. 2007-12-31
Sekreterare : Renström Törnblom, Maria, fr.o.m. 2002-05-01 t.o.m. 2005-05-14
Sekreterare : Röger, Stina, fr.o.m. 2005-05-01 t.o.m. 2006-10-31
Sekreterare : Svartz, Kristina, fr.o.m. 2002-08-01 t.o.m. 2005-07-14
Sekreterare : Svensson, Daniel, fr.o.m. 2004-06-01 t.o.m. 2004-12-31
Sekreterare : Svidén, Jörgen, fr.o.m. 2003-06-01 t.o.m. 2007-12-31
Bitr. sekreterare : Raber, Yael, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-02-28
Bitr. sekreterare : Ortiz, Johan, fr.o.m. 2005-04-08 t.o.m. 2007-03-31
Bitr. sekreterare : Ström, Maria, fr.o.m. 2004-11-08 t.o.m. 2005-03-31
Kansli : Wahlström, Anna, fr.o.m. 2002-08-01 t.o.m. 2007-10-31
Kansli : Liefvendahl, Eva, fr.o.m. 2003-06-23 t.o.m. 2005-06-25
Assistent : Dahlman, Nina, fr.o.m. 2004-09-01 t.o.m. 2004-12-31
Assistent : Fahlström, Malin, fr.o.m. 2005-10-10 t.o.m. 2006-01-31
Assistent : Lindgren, Annika, fr.o.m. 2004-09-01 t.o.m. 2004-12-31
Assistent : Röger, Stina, fr.o.m. 2004-06-01 t.o.m. 2005-04-30

Rapporter

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2019-10-10 av Sören Öman