Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Karin Karlsson-Östlund

Sök kontaktuppgifter till Karin Karlsson-Östlund på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Karin Karlsson-Östlund

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Karin Karlsson-Östlund medverkat i:

Idrottsarbetsgruppen (Ku 1999:A) [ Avslutad 2002 ] [ Ledamot ]
Idrottsarbetsgruppen (Ku 1999:A)
Departement : Näringsdepartementet
Status : Avslutad 2002
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 1998-09-031998-12-03
Lokal : Drottninggatan 16, 103 33 STOCKHOLM, tel. växel 08-405 10 00,direktval 08-405 28 15 (M. Claesson)
Arbetsgruppen beräknas avsluta sitt arbete senast den 30 juni 2002.
Medverkande :
Ordförande : Eva Johansson, led. av riksdagen, fr.o.m. 1999-02-26 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Berit Ahlberg, kultur- och fritidschef, fr.o.m. 1999-02-26 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Hugo Blom, sekreterare, fr.o.m. 1999-02-26 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Annika Fornell, kanslist, fr.o.m. 1999-02-26 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Karin Karlsson-Östlund, projektledare, fr.o.m. 1999-02-26 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Anders Lundin, projektledare, fr.o.m. 1999-02-26 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Per Nilsson, lektor, fr.o.m. 1999-02-26 t.o.m. 2002-06-30
Sakkunnig : Susann Arnehed, departementssekreterare, fr.o.m. 2001-01-16 t.o.m. 2002-06-30
Sakkunniga : Tomas Johansson, kansliråd, fr.o.m. 1999-02-26 t.o.m. 2002-06-30
Sakkunniga : Anita Lönnerheden, departementssekreterare, fr.o.m. 1999-02-26 t.o.m. 2002-06-30
Sakkunniga : Hector Valeria, idrottskonsulent, fr.o.m. 1999-02-26 t.o.m. 2002-06-30
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman