: : :

Medverkande i utredning : Frank Åkerman

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Medverkande i utredning : Frank Åkerman

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Frank Åkerman medverkat i:

Regeringens råd för etnisk jämlikhet och integration (In 1997:D) [ Ersättare ]
Regeringens råd för etnisk jämlikhet och integration (In 1997:D)
Departement : Justitiedepartementet
Status : Avslutad
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 1997-06-12
Lokal : Drottninggatan 16, 103 33 STOCKHOLM, tel. växel 08-405 10 00, direktval 08-405 13 38 (E-L. Johansson)
Medverkande :
Ledamot : Victoria Hoff, Judiska församlingen, t.o.m. 1998-07-22
Ledamot : Ruth Kohlberg, Judiska församlingen, fr.o.m. 1998-07-23 t.o.m. 1998-12-31
Ledamot : Heikki Kirjavainen, Sverigefinska Riksförbundet, fr.o.m. 1998-07-23 t.o.m. 1998-12-31
Ledamot : Motika Dositej, Serbisk ortodoxa kyrkan, t.o.m. 1998-07-22
Ledamot : Boris Trivunovic, Serbisk ortodoxa kyrkan, fr.o.m. 1998-07-23 t.o.m. 1998-12-31
Ledamot : Marta Olsson, Landstingsförbundet, fr.o.m. 1998-07-23 t.o.m. 1998-12-31
Ledamot : Markku Salminen, Finska ortodoxa kyrkan, t.o.m. 1998-07-22
Ledamot : Mkyabela Sabuni, Afrosvenskarnas riksförbund, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Miodrag Smiljanic, Allserbisk-jugoslaviska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Karin Albrektson, Arbetsgivarverket, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Renate Jakob, Assyriska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Mersija Secerbegovic, Bosnisk-Hercegovinska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : George Joseph, Caritas, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Miriam Gonzalez, Chilenska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Rezene Tesfazion, Eritreanska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Ursula Wallberg, Estniska kommittén, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Meseret Mengistu, Etiopisk ortodoxa kyrkan, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Lena Jåfs, Finlandsvenskarnas riksförbund, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Lotta Thordson, Forum för frivilligt socialt arbete, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Helena Benaouda, Förenade islamiska församlingar i Sverige, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Moissis Nikolaidis, Grekiska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Helene Bohlin, Hyresgästernas riksförbund, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Leo Kantor, Immigranternas centralförbund, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Miguel Benito, Immigranternas riksförbund, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Shahla Hafid, Internationella kvinnoförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Touran Taher-Kahne, Iranska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Hüseyin Ayata, Islamiska kulturcenterunionen i Sverige, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Antonella Dolci, Italienska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Mitsuru Suzuki, Japanska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Ruth Kohlberg, Judiska församlingarnas centralråd, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Diana Vukusic, Kroatiska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Nebi Bal, Kurdiska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Ylva Sörman Nath, Kvinnoforum, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-02-29
Ledamot : Auli Strandh, Landstingsförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Janis Kreslins, Lettiska hjälpkommittén, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Jovan Bozinovski, Makedonska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Stefano Kuzhicov, Nordiska zigenarrådet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Carlos Nunez, Närverket för fackligt aktiva invandrare, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Jolanta Halkiewicz, Polska kongressen, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Maria Alice Alves, Portugisiska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Meri Helena Forsberg, Riksförbundet internationella föreningar för invandrarkvinnor, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Maria Olsson, Riksförbundet polska föreningar, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Villalobos Castello, Flora Riksföreningen Huelen-Chile, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Anders Lundin, Riksidrottsförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Kira Billman, Ryska ortodoxa kyrkan, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Hans Dahlgren, SACO, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Anita Trogen, SAF, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Gruja Morovic, Serbiska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Alexander Milosevic, Serbisk-ortodoxa kyrkan, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Augustina Budja, Slovenska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Claes Skaghammar, Sociala Missionen, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Fatima Nur, Somaliska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Ibrahim Osman Bouraleh, Somaliska riksförbundet i Sverige, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Araceli de la Cruz, Spanska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Wiliam Kenny, Stockholms kataloska stift, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Erling Skoglund, Svenska flyktingrådet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Karl-Axel Johansson, Svenska kommunförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Leena Björstedt, Svenska kyrkan, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Lars Carlsson, Svenska röda korset, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Johan Haabma, Sverigeesternas förbund, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Heikki Kirjavainen, Sverigefinska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Helene Müller, Sveriges kristna råd, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Mahmoud Aldebe, Sveriges muslimska förbund, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Teodora Abda, Syriska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Alicia Lycke, TCO, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Ali Öztürk, Turkiska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Ferenc Gyulai, Ungerska riksförbundet, fr.o.m. 1999-02-16 t.o.m. 2000-02-29
Ledamot : László Markó, Ungerska riksförbundet, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Lotta Gusterman, Stiftelsen Kvinnoforum, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Maria-Paz Acchiardo, LO, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Anna Frenning, Rädda barnen, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Nikola Janic, Serbiska Riksförbundet i Sverige, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Matti Korhonen, Sverigefinska Riksförbundet, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ledamot : Mkyabela Sabuna, Afrosvenskarnas Riksförbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Karin Albrektson, Arbetsgivarverket, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Joseph George, Caritas Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Freddy Weitzel, Chilenska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Rita Ghebreselasie, Eitreanska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Helena Benaouda, FIFS, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Lena Jåfs, Finlandssvenskarnas Riksförbund i Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Kicki Borglund, Hyresgästernas Riksförbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Zeynep Yilmaz, Islamiska Kulturcenterunionen, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Leo Kantor, Immigranternas Centralförbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Miguel Benito, Immigranternas Riksförbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Shahla Hafid, Internationella Kvinnoförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Touran Taherkhani, Iranska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Valerio Re, Italienska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Shinobu Simon, Japanska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Hania Rosenberg, Judiska Församlingen, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Zvonimir Borcic, Kroatiska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Keya Izol, Kurdiska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Maria-Paz Acchiardo, Landsorganisationen i Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Dagne Treijs-Blomkvist, Lettiska Hjälpkommittén, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Iovan Bozinovski, Makedoniska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Meseret Mengistu, Ortodoxa och Österländska kyrkornas ekumeniska råd, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Jurij Gourman, Ortodoxa och Österländska kyrkornas ekumeniska råd, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Jolanta Halkiewicz, Polska Kongressen i Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Mariana De Freitas, Portugisiska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Irene Milsten-Fridolfsson, Riksförbundet internationella föreningen för invandrarkvinnor i Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Adam Pilat, Riksförbundet Polska Föreningen i Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Anders Lundin, Riksidrottsförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Stefano Kuzhicov, Romernas Riksförbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Inger Ashing, Rädda Barnen, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Brita Sydhoff, Röda Korset, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Tommy Nilsson, SACO, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Anita Trogen, SAF, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Radmila Ljubinac, Serbiska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Alojz Alf Macuh, Slovenska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Claes Skaghammar, Sociala Missionen, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Suleka Mohamed, Somaliska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Mahdi Warsame, Somaliska Riksförbundet i Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Francisco Rodriquez, Spanska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Liselotte Larsson, Sitftelsen Kvinnoforum, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Karl-Axel Johansson, Svenska Kommunförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Jaan Seim, Sverigeesternas Förbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Matti J. Korhonen, Sverigefinska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Theódoros Demetriádes, Sveriges Kristna Råd, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Lamia Elamri, Sveriges Muslimska Förbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Ghyth Makdessi-Elias, Syriska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Helena Johansson, TCO, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Osman Özkanat, Turkiska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : László Markó, Ungerska Riksförbundet
Ledamot : Tatjana Miletic, Allserbisk-Jugoslaviska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Ninwe Maraha, Assyriska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Samir Rajic, Bosnisk-Hercegovinska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Ursula Wallberg, Estniska Kommittén, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Carlos Núñez, Fackligt Aktiva Invandrare, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Eva-Lotta Bäckman, Forum för frivilligt Socialt Arbete, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Leif Lindberg, Landstingsförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Villalobos Castillo, Flora Riksförbundet Huelén-Chile, fr.o.m. 2001-03-13
Ledamot : Madeleine Fredell, Stockholms Katolska Stift, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Erling Skoglund, Svenska Flyktingrådet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Leena Björstedt, Svenska Kyrkan, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Mikael Sundkvist, Ortodoxa och österländska kyrkornas ekumeniska råd, fr.o.m. 2001-09-18 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Peter Kadiev, Ortodoxa och österlöndska kyrkornas ekumeniska råd, fr.o.m. 2001-09-18 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Maria Mouratidou, Grekiska riksförbundet, fr.o.m. 2001-09-18 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Mkyabela Sabuni, Afrosvenskarnas riksförbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Tatjana Miletic, Allserbisk-Jugoslaviska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Karin Albrektson, Arbetsgivarverket, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Ninwe Maraha, Assyriska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Samir Rajic, Bosnisk-Hercegovinska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Joseph George, Caritas Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Freddy Weitzel, Chilenska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Rita Ghebreselasie, Eritreanska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Ursula Wallberg, Estniska kommittén, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Mariana Buzaglo, Fackligt Aktiva Invandrare, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Helena Benaouda, Förenade islamiska församlingar i Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Lena Jåfs, Finlandssvenskarnas riksförbund i Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Eva-Lotta Bäckman, Forum för frivilligt socialt arbete, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Maria Mouratidou, Grekiska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Kicki Borglund, Hyresgästernas riksförbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Miguel Benito, Immigranternas riksförbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Leo Kantor, Immigranternas centralförbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Shahla Hafid, Internationella kvinnoförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Touran Taherkhani, Iranska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Zeynep Yilmaz, Islamiska kulturcenterunionen, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Valerio Re, Italienska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Shinobu Simon, Japanska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Magnus Neuberg, Judiska Centralrådet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Zvonimir Borcic, Kroatiska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Keya Izol, Kurdiska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Maria-Paz Acchiardo, Landsorganisationen i Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Leif Lindberg, Landstingsförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Dagne Treijs-Blomkvist, Lettiska hjälpkommittén, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Iovan Bozinovski, Makedoniska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Meseret Mengistu, Ortodoxa och österländska kyrkornas ekumeniska råd (OÖKER), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Jurij Gourman, Ortodoxa och österländska kyrkornas ekumeniska råd (OÖKER), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Peter Kadiev, Ortodoxa och österländska kyrkornas ekumeniska råd (OÖKER), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Jolanta Halkiewich, Polska kongressen i Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Mariana de Freitas, Portugisiska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Villalobos Castillo, Flora Riksförbundet Huelén-Chile, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Irene Milsten-Fridolfsson, Riksförbundet internationella föreningen för invandrarkvinnor i Sverige (RIFFI), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Adam Pilat, Riksförbundet polska föreningen i Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Anders Lundin, Riksidrottsförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Stefano Kuzhicov, Romernas riksförbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Inger Ashing, Rädda Barnen, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Brita Sydhoff, Röda Korset, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Tommy Nilsson, Sveriges Akademikers Centralorganisation (SACO), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2002-12-31
Ledamot : Radmila Ljubinac, Serbiska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Alojz Alf Macuh, Slovenska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Lena Rösell, Sociala missionen, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Suleka Mohamed, Somaliska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Mahdi Warsame, Somaliska riksförbundet i Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Francisco Rodriquez, Spanska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Cecilia Palmgren, Stiftelsen kvinnoforum, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Madeleine Fredell, Stockholms katolska stift, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Erling Skoglund, Svenska flyktingrådet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Qaisar Mahmood, Svenska kommunförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Leena Björstedt, Svenska kyrkan, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Ingvar Svensson, Svenskt näringsliv, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Jaan Seim, Sverigeesternas förbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Matti J. Korhonen, Sverigefinska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Theódoros Demetriádes, Sverges kristna råd, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Lamia Elamri, Sveriges muslimska förbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Ghyth Makdessi-Elias, Syriska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Ulf Andréasson, Tjänstemännens Centralorganisation (TCO), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Osman Özkanat, Turkiska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : László Markó, Ungerska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ledamot : Ossian Wennström, Sveriges Akademikers Centralorganisation (SACO), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Miletic : Gojko Slijepcevic, Allserbisk-Jugoslaviska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Maraha : Robil Haidari, Assyriska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Rajic : Radmila Banjac-Popaja, Bosnisk-Hercegovinska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Esättare för Wallberg : Rein Tarmet, Estniska Kommittén, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Esättare för Núñez : Mariana Buzaglo, Fackligt Aktiva Invandrare, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Bäckman : Karl V. Wöhler, Forum för frivilligt Socialt Arbete, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Lindberg : Gunilla Strand, Landstingsförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Villalobos : Luis Omar Villalobos Lemus, Riksförbundet Huelén-Chile, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Fredell : William Kenney, Stockholms Katolska Stift, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Skoglund : Johanna Strandh, Svenska Flyktingrådet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Björstedt : Daniel Calero, Svenska Kyrkan, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Acchiardo : Jan Edling, LO, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ersättare för Frenning : Eva Larsson Bellander, Rädda barnen, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ersättare för Janic : Marija Trkulja, Serbiska Riksförbundet i Sverige, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ersättare för Korhonen : Tuula Formin, Sverigefinska Riksförbundet, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ersättare för Tesfazion : Rita Ghebreselassie, Eritreanska Riksförbundet, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ersättare för Ayata : Selma Sakrak, Islamiska Kulturcenterunionen i Sverige, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ersättare för Milosevic : Aleksandra Kellgren, Serbisk-ortodoxa kyrkan, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ersättare för Budja : Ciril Stopar, Slovenska Riksförbundet i Sverige, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ersättare för Aldebe : Surayya Zaidi, Sveriges Muslimska förbund, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ersättare för Gusterman : Ulf Färnsveden, fr.o.m. 2000-02-23 t.o.m. 2000-12-31
Ersättare för Sabuni : Sabina L. Mattsson, Afrosvenskarnas Riksförbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Albrektson : Carl Durling, Arbetsgivarverket, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för George : Gun Holmertz, Caritas Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Weitzel : Paula Fuenzalida-Bark, Chilenska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Ghebreselasie : Rezene Tezfazion, Eritreanska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Benaouda : Mostafa Kharraki, FIFS, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Jåfs : Jan-Olof Källström, Finlandssvenskarna Riksförbund i Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Borglund : Sven Carlsson, Hyresgästernas Riksförbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Yilmaz : Hüseyin Ayata, Islamiska Kulturcenterunionen, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Kantor : Monika Titor, Immigranternas Centralförbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Benito : Cecilia Valdés, Immigranternas Centralförbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Hafid : Ulla Herbert, Internationella Kvinnoförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Taherkhani : Siamak Ansari, Iranska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Re : Antonella Dolci, Italienska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Simon : Toshiyuki Wada, Japanska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Rosenberg : Magnus Neuberg, Judiska Församlingen, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Borcic : Marija Juric, Kroatiska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Izol : Seyram Duran, Kurdiska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Acchiardo : Thord Pettersson, Landsorganisationen i Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Treij-Blomkvist : Janis Kreslins, Lettiska Hjälpkommittén, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Bozinovski : Snezana Petkovska, Makedoniska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Mengistu : David Papp, Ortodoxa och Österländska kyrkornas ekumeniska råd, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Gourman : Kira Billman, Ortodoxa och Österländska kyrkornas ekumeniska råd, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Halkiewicz : Roman Koba, Polska Kongressen i Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för De Freitas : Amadeu Batel, Portugisiska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Milsten : Joyce Makungu, Riksförbundet internationella föreningen för invandrarkvinnor i Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Pilat : Maria Olsson, Riksförbundet Polska Föreningar i Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Lundin : Karin Karlsson, Riksidrottsförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Kuzhicov : Angelina Dimiter-Taikon, Romernas Riksförbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Ashing : Sven Winberg, Rädda Barnen, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Sydhoff : Rolf Nilsson, Röda Korset, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Nilsson : Lena Blixt, SACO, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Trogen : Lars Gellner, SAF, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Ljubinac : Nikola Janic, Serbiska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Macuh : Augustina Budja, Slovenska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Skaghammar : Kerstin Andersson, Sociala Missionen, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Mohamed : Ahmed H. Egal, Somaliska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Warsame : Asha Olsson, Somaliska Riksförbundet i Sverige, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Rodriguez : Saiza Rodriguez, Spanska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Larsson : Örjan Brinkman, Stiftelsen Kvinnoforum, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Johansson : Sara Deltér, Svenska Kommunförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Seim : Pille-Mai Laas, Sverigeesternas Förbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Korhonen : Tuula Fomin, Sverigefinska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Demetriádes : Lena Rösell, Sveriges Kristna Råd, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Elamri : Mefial Deribas, Sveriges Muslimska Förbund, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Makdessi-Elias : Teodora Abda, Syriska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Johanson : Börje Sjöholm, TCO, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Özkanat : Server Ahmet, Turkiska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Markó : Eva Pettersson, Ungerska Riksförbundet, fr.o.m. 2001-03-13 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Sundkvist : Diana Seropian, Ortodoxa och österländska kyrkornas ekumeniska råd, fr.o.m. 2001-09-18 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Kadiev : Biljana Salic, Ortodoxa och österländska kyrkornas ekumeniska råd, fr.o.m. 2001-09-18 t.o.m. 2002-12-31
Ersättare för Mouratidou : Oulis Panagiotis, Grekiska riksförbundet
Ersättare för Sabuni : Sabina L. Mattson, Afrosvenskarnas riksförbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Miletic : Gojko Slijepcevic, Allserbisk-Jugoslaviska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Albrektson : Carl Durling, Arbetsgivarverket, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Maraha : Robil Haidari, Assyriska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Rajic : Radmila Banjac-Popaja, Bosnisk-Hercegovinska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för George : Gun Holmertz, Caritas Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Weitzel : Paula Fuenzalida-Bark, Chilenska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Ghebreselasie : Rezene Tezfazion, Eritreanska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Wallberg : Rein Tarmet, Etniska Kommittén, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Benaouda : Mostafa Kharraki, Förenade islamska församlingar i Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Jåfs : Jan-Olof Källström, Finlandssvenskarnas riksförbund i Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Bäckman : Karl V. Wöhler, Forum för frivilligt socialt arbete, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Mouratidou : Panagiotis Oulis, Grekiska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Borglund : Sven Carlsson, Hyresgästernas riksförbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Benito : Cecilia Valdés, Immigranternas riksförbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Kantor : Monika Titor, Immigranternas centralförbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Hafid : Ulla Herbert, Internationella kvinnoförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Taherkhani : Siamak Ansari, Iranska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Yilmaz : Hüseyin Ayata, Islamska kulturcenterunionen, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Re : Antonella Dolci, Italienska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Simon : Toshiyuki Wada, Japanska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Neuberg : Hania Rosenberg, Judiska Centralrådet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Borcic : Marija Juric, Kroatiska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Izol : Seyram Duran, Kurdiska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Acchiardo : Thord Pettersson, Landsorganisationen i Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Lindberg : Gunilla Strand, Landstingsförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Treijs-Blomkvist : Janis Kreslins, Lettiska hjälpkommittén, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Bozinovski : Snezana Petkovska, Makedoniska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Mengistu : David Papp, Ortodoxa och österländska kyrkornas ekumeniska råd (OÖKER), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Gourman : Kira Billman, Ortodoxa och österländska kyrkornas ekumeniska råd (OÖKER), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Gourman : Diana Seropian, Ortodoxa och österländska kyrkornas ekumeniska råd (OÖKER), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Kadiev : Biljana Salic, Ortodoxa och österländska kyrkornas ekumeniska råd (OÖKER), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Halkiewicz : Roman Koba, Polska kongressen i Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för de Freitas : Amadeu Batel, Portugisiska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Villalobos : Luis Omar Villalobos Lemus, Riksförbundet Huelén-Chile, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättre för Milsten-Fridolf : Joyce Makungu, Riksförbundet internationella föreningen för invandrarkvinnor i Sverige (RIFFI), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Pilat : Maria Olsson, Riksförbundet polska föreningen i Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Lundin : Karin Karlsson, Riksidrottsförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Kuzhicov : Angelina Dimiter-Taikon, Romernas riksförbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Ashing : Sven Winberg, Rädda Barnen, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Sydhoff : Rolf Nilsson, Röda Korset, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Nilsson : Lena Blixt, Sveriges Akademikers Centralorganisation (SACO), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Ljubinac : Nikola Janic, Serbiska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Macuh : Augustina Budja, Slovenska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Rösell : Frank Åkerman, Sociala missionen, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Mohamed : Ahmed H. Egal, Somaliska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Warsame : Asha Olsson, Somaliska riksförbundet i Sverige, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Rodriquez : Saiza Rodriquez, Spanska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Fredell : William Kenney, Stockholms katolska stift, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Skoglund : Johanna Strandh, Svenska flyktingrådet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Mahmood : Sara Deltér, Svenska kommunförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Björstedt : Daniel Calero, Svenska kyrkan, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Svensson : Lars Gellner, Svenskt näringsliv, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Seim : Pille-Mai Laas, Sverigefinska förbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Korhonen : Tuula Fomin, Sverigefinska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Elamri : Mefail Deribas, Sveriges muslimska förbund, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Makdessi-Elias : Teodora Abda, Syriska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Andrásson : Helena Johanson, Tjänstemännens Centralorganisation (TCO), fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Özkanat : Server Ahmet, Turkiska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Ersättare för Markó : Eva Pettersson, Ungerska riksförbundet, fr.o.m. 2003-01-01 t.o.m. 2003-06-30
Sekreterare : Eva Lotta Johansson, departementssekreterare
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Senast uppdaterad 2018-11-11 av Sören Öman