Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Fanny Davidsson

Sök kontaktuppgifter till Fanny Davidsson på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Fanny Davidsson

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Fanny Davidsson medverkat i:

Kommittén Svenska Unescorådet (U 2012:01) [ Pågående ] [ Sekreterare ]
Kommittén Svenska Unescorådet (U 2012:01)
Departement : Utbildningsdepartementet
Status : Pågående
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 2011-12-22
Direktiv för utredningen, se dir. 2011:115 och dir. 2013:123
Lokal : Garnisonen, 103 33 Stockholm
Medverkande :
Ordförande : Inger Davidson, f.d. statsråd och led. av riksdagen, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2017-12-31
Ordförande : Lena Sommestad, landshövding, fr.o.m. 2018-02-20 t.o.m. 2021-12-31
Vice ordförande : Tomas Kjellqvist, forskningsledare, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2017-12-31
Vice ordförande : Niclas Lindberg, stadsbibliotekarie, fr.o.m. 2018-02-20 t.o.m. 2021-12-31
Ledamot : Paul Alarcón, hållbarhetschef, fr.o.m. 2018-02-20 t.o.m. 2021-12-31
Ledamot : Per Bergdahl, personalchef, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2012-09-24
Ledamot : Julia Bielik, generalsekreterare, fr.o.m. 2018-02-20 t.o.m. 2021-12-31
Ledamot : Eva Björk, professor, fr.o.m. 2014-01-01 t.o.m. 2017-12-31
Ledamot : Ulla Carlsson, professor, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2013-12-31
Ledamot : Lisa Gammel, styrelseledamot, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2013-12-31
Ledamot : Anders Granlund, särskild ämnesföreträdare för miljö och klimat, fr.o.m. 2012-09-25 t.o.m. 2016-10-18
Ledamot : Matilda Hellström, vice ordförande i Sveriges elevråd Svea, fr.o.m. 2014-03-17 t.o.m. 2017-12-31
Ledamot : Kennet Johansson, generaldirektör, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2013-12-31
Ledamot : Anneka Knutsson, enhetschef, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2012-09-24
Ledamot : Ulrica Källén, verksamhetsledare, fr.o.m. 2018-02-20 t.o.m. 2021-12-31
Ledamot : Niclas Lindberg, generalsekreterare, Svenska biblioteksföreningen, fr.o.m. 2014-03-17 t.o.m. 2017-12-31
Ledamot : Niclas Lindberg, stadsbibliotekarie, fr.o.m. 2018-02-20 t.o.m. 2021-12-31
Ledamot : Betty Malmberg, led. av riksdagen, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2017-12-31
Ledamot : Betty Malmberg, led. av riksdagen, fr.o.m. 2018-02-20 t.o.m. 2021-12-31
Ledamot : Pyry Niemi, led. av riksdagen, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2017-12-31
Ledamot : Per Nordlund, verksföreträdare för demokrati och mänskliga rättigheter, fr.o.m. 2016-10-19 t.o.m. 2017-12-31
Ledamot : Per Nordlund, verksföreträdare, fr.o.m. 2018-02-20 t.o.m. 2021-12-31
Ledamot : Mika Romanus, enhetschef, fr.o.m. 2014-01-01 t.o.m. 2017-12-31
Ledamot : Mariann Samuelsson, överdirektör, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2013-12-31
Ledamot : Richard Sannerholm, avdelningschef, fr.o.m. 2018-02-20 t.o.m. 2021-12-31
Ledamot : Lisen Schultz, forskare, fr.o.m. 2018-02-20 t.o.m. 2021-12-31
Ledamot : Mats Söderlund, ordförande, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2015-11-09
Ledamot : Camilla Thinsz Fjellström, utbildningsråd, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2015-11-09
Ledamot : Knut Weibull, överantikvarie, fr.o.m. 2015-11-10 t.o.m. 2017-12-31
Ledamot : Knut Weibull, överantikvarie, fr.o.m. 2018-02-20 t.o.m. 2021-12-31
Ledamot : Charlotte Wieslander, rådgivare, fr.o.m. 2014-09-11 t.o.m. 2017-12-31
Ledamot : Leif Östman, professor, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2017-12-31
Sekreterare : Fanny Davidsson, projektledare, fr.o.m. 2019-12-01 t.o.m. 2021-01-31
Sekreterare : Karin Engström Stenson, departementssekreterare, fr.o.m. 2019-05-01 t.o.m. 2019-11-11
Sekreterare : Karin Engström Stenson, departementssekreterare, fr.o.m. 2020-09-01 t.o.m. 2021-12-31
Sekreterare : Kari Gardelin, social media team leader, fr.o.m. 2017-09-18
Sekreterare : Jessica Hegelfjärd, studerande, fr.o.m. 2012-06-06 t.o.m. 2012-10-31
Sekreterare : Hans Höglund, departementssekreterare, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2013-07-17
Sekreterare : Emma Jansson, departementssekreterare, fr.o.m. 2013-12-01
Sekreterare : Gulan Kaleli, kanslisekreterare, fr.o.m. 2018-04-16 t.o.m. 2018-12-31
Sekreterare : Camilla Lindström, kansliråd, fr.o.m. 2012-03-01 t.o.m. 2013-08-30
Sekreterare : Julia Lodén, handläggare, fr.o.m. 2018-06-01
Sekreterare : Kerstin Lundman, departementssekreterare, fr.o.m. 2012-01-01 t.o.m. 2018-07-31
Sekreterare : Per Magnusson, kansliråd, fr.o.m. 2012-11-15 t.o.m. 2019-08-18
Sekreterare : Louise Oscarsson, jurist, fr.o.m. 2019-09-23 t.o.m. 2020-03-31
Sekreterare : Ylva Sahlstrand, kommunikationsstrateg, fr.o.m. 2015-08-10 t.o.m. 2015-12-31
Sekreterare : Ingela Svedin, departementssekreterare, fr.o.m. 2014-09-01 t.o.m. 2015-09-30
Sekreterare : Joel Wiklund Hult, folkbokföringshandläggare, fr.o.m. 2019-06-01 t.o.m. 2020-03-31
Sekreterare : Hans-Åke Öström, ämnesråd, fr.o.m. 2013-09-03 t.o.m. 2013-11-30
Biträdande sekreterare : Pernilla Fexdal, kanslisekreterare, fr.o.m. 2015-04-01 t.o.m. 2015-07-26
Biträdande sekreterare : Hanna Gelin, fr.o.m. 2015-06-24 t.o.m. 2019-10-14
Biträdande sekreterare : Yvonne Ruston, fr.o.m. 2014-06-16 t.o.m. 2015-03-31
Kanslichef : Mats Djurberg, ämnesråd, fr.o.m. 2012-03-01 t.o.m. 2020-03-01
bitr kanslichef : Karin Engström Stenson, departementssekreterare, fr.o.m. 2019-11-12 t.o.m. 2020-08-17
Kanslichef : Anna-Karin Johansson, generalsekreterare, fr.o.m. 2020-08-17 t.o.m. 2020-12-31
birt kanslichef : Karin Engström Stenson, fr.o.m. 2020-09-08 t.o.m. 2021-12-31
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman