: : :

Medverkande i utredning : Erika Svärdh

Sök kontaktuppgifter till Erika Svärdh på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Medverkande i utredning : Erika Svärdh

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Erika Svärdh medverkat i:

Arbetsgruppen med uppgift att samordna Regeringskansliets informations- och andra åtgärder angående fågelinfluensa och pandemisk influensa (S 2006:A) [Organ inom Regeringskansliet] [ Ledamot ]
Arbetsgruppen med uppgift att samordna Regeringskanslietsinformations- och andra åtgärder angående fågelinfluensa ochpandemisk influensa (S 2006:A) Organ inom Regeringskansliet
Departement : Socialdepartementet
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 2006-01-13
Lokal : Fredsgatan 9. Postadress: Socialdepartementet, 103 33 STOCKHOLM, tel. 405 10 00
Medverkande :
Ordförande : Kerstin Wigzell, generaldirektör, fr.o.m. 2006-01-13 t.o.m. 2006-09-14
Ordförande : Iréne Nilsson Carlsson, departementsråd, fr.o.m. 2006-09-15
Ledamot : Dorrit Alopéus Ståhl, fr.o.m. 2006-01-13
Ledamot : Hanna Brogren, fr.o.m. 2006-01-13 t.o.m. 2006-09-14
Ledamot : Harald Boström, fr.o.m. 2006-09-15
Ledamot : Annika Brändström, fr.o.m. 2006-01-13
Ledamot : Marie Dahlström, fr.o.m. 2006-01-13
Ledamot : Birgitta Darell, fr.o.m. 2006-01-13 t.o.m. 2006-09-14
Ledamot : Andreas Egeryd, fr.o.m. 2006-09-15
Ledamot : Cecilia Eriksson Dahlberg, fr.o.m. 2006-01-13
Ledamot : Margareta Gårdmark-Nylén, fr.o.m. 2006-01-13
Ledamot : Charlotte Hall, fr.o.m. 2006-01-13 t.o.m. 2006-09-14
Ledamot : Kajsa Helmbring, fr.o.m. 2006-09-15
Ledamot : Carl-Magnus Hyltenius, fr.o.m. 2006-01-13 t.o.m. 2006-09-14
Ledamot : Anita Janelm, fr.o.m. 2006-09-15
Ledamot : Mats Kryhl, fr.o.m. 2006-01-13
Ledamot : Anders Lindgren, fr.o.m. 2006-09-15
Ledamot : Torkel Nyman, fr.o.m. 2006-01-13
Ledamot : Bo G. Pettersson, fr.o.m. 2006-01-13
Ledamot : Heléne Rapp, fr.o.m. 2006-09-15
Ledamot : Lars Santesson, fr.o.m. 2006-09-15
Ledamot : Erika Svärdh, fr.o.m. 2006-09-15
Ledamot : Aase Tronstad, fr.o.m. 2006-01-13
Ledamot : Peter Wahlquist, fr.o.m. 2006-09-15
Ledamot : Finn Wallman, fr.o.m. 2006-01-12 t.o.m. 2006-09-14
Ledamot : Åsa Åhlén Hagman, fr.o.m. 2006-09-15
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2019-10-10 av Sören Öman