Hem: Teman: Offentliga utredningar:

Medverkande i utredning : Emma-Maria Karlsson

Sök kontaktuppgifter till Emma-Maria Karlsson på :

eniro.se | hitta.se | merinfo.se | mrkoll.se | ratsit.se

Sören Öman har troligen inte kontaktuppgifter till personen.

Gå direkt till :

:
Exempel : Prop. 1975/76:105 | Prop. 1923:12 | Bet. 2008/09:UbU19 | SOU 1993:32.
Finns inte förarbetet, kommer du till startsidan för att söka förarbeten.

Förarbeten till :

SFS :

Sök andra medverkande i offentliga utredningar :

Medverkande i utredning : Emma-Maria Karlsson

Observera att flera personer kan ha samma namn och att stavningen av namnet kanske inte är helt perfekt.
Sören Öman har förmodligen inte medverkat i utredning med personen, men väl med många andra. » Medverkande i utredningar med Sören Öman

Utredning som Emma-Maria Karlsson medverkat i:

Ungdomsdelegationen (Ku 1999:05) [ Avslutad 2002 ] [ Ledamot ]
Ungdomsdelegationen (Ku 1999:05)
Departement : Justitiedepartementet
Status : Avslutad 2002
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande : 1999-05-27
Direktiv för delegationen, se dir. 1999:38
Uppdraget är därmed slutfört.
Medverkande :
Ordförande : Britta Lejon, statsråd, fr.o.m. 2000-10-16 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Patrik Axelsson, festivalarrangör, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Maria Backe, projektsamordnare, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Alice Bah, programledare, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Ninni Berggren Magnusson, projektledare, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Jonas Birgersson, verkst. direktör, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2000-01-13
Ledamot : Johan Danielsson, projektledare, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2000-01-13
Ledamot : Ankido DeBasso, tandläkare, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Thomas Fogdö, företagare, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Teddy Goitom, projektledare, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Charlotte Gustafsson, ungdomsombud, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Erik Haag, journalist, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Emma-Maria Karlsson, projektledare, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Lotta Lundgren, verksamhetsansvarig, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 1999-09-15
Ledamot : Michael Lundh, polisinspektör, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Catarina Nilsson, studerande, fr.o.m. 1999-06-01 t.o.m. 2002-06-30
Ledamot : Johan Strid, fr.o.m. 1999-09-16 t.o.m. 2002-06-30
Fatima Azzazi, säkerhetsansvarig, fr.o.m. 2000-11-13 t.o.m. 2001-09-06
Anders Hagström, produktansvarig, fr.o.m. 2000-11-13 t.o.m. 2001-09-06
Annika Hedelin, beredskapschef, fr.o.m. 2000-11-13 t.o.m. 2001-09-06
Benny Jahnson, företagare, fr.o.m. 2000-11-13 t.o.m. 2001-09-06
Stephen Jerand, polischef, fr.o.m. 2000-11-13 t.o.m. 2001-09-06
Margareta Nisser-Larsson, civilingenjör, fr.o.m. 2000-11-13 t.o.m. 2001-09-06
Tor Nielsen, konsertarrangör, fr.o.m. 2000-11-13 t.o.m. 2001-09-06
Kaisa Welander, ledamot, fr.o.m. 2000-11-13 t.o.m. 2001-09-06
Sekreterare : Ingela Håkansson, departementsråd, fr.o.m. 1999-10-01 t.o.m. 2001-01-31
Sekreterare : Jenny Jansson, departementssekreterare, fr.o.m. 2001-06-01 t.o.m. 2001-12-31
Sekreterare : Katarina Lööf, departementssekreterare, fr.o.m. 1999-10-01 t.o.m. 2002-06-30
Sekreterare : Sophie Olsson, departementssekreterare, fr.o.m. 2000-08-01 t.o.m. 2001-05-31
Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Sören Öman har inte medverkat i denna utredning, men väl i många andra. » Utredningar med Sören Öman

Utredningsdirektiv för utredningen

Dir. 1999:38 Ungdomsdelegation

Källa : Sveriges riksdag / Regeringskansliets rättsdatabaser

Senast uppdaterad 2020-01-22 av Sören Öman